Zestawy produktów producenta Tefal

Posted on 08/02/2020 8:15am

Gotowanie nazywane jest sztuką. Żeby gotować smacznie i zdrowo, nie wystarczą oryginalne przepisy i odpowiedniej jakości surowce. Chcąc sprawić, żeby praca przy kuchennym stole stała się przyjemna, warto się zaopatrzyć w dobry jakościowo kuchenny sprzęt. Dziś na rynku można wybierać i przebierać.


Od kilku dekad królują firmy z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im sprzedawać wyroby odpowiedniej jakości. Niewątpliwie wśród liderów kuchennych produktów znajduje się producent naczyń Tefal.

Zarówno same naczynia, jak i drobny sprzęt AGD nie mają sobie równych w tym przedziale cen. Szczególnie warte polecenia są komplety naczyń kuchennych, które pozwolą kompleksowo podejść do sztuki przygotowywania posiłków. W sprzedaży jest dostępny przykładowo . To zestaw który się składa z 1,5 litrowego rondla o średnicy 16cm oraz 4 garnków, ze średnicami odpowiednio: 18cm, 20cm i 24cm oraz garnka wyższego ze średnicą 22cm. Do każdego z nich są dobrane pokrywki. Kompletny zestaw wykonano z wysoko gatunkowej nierdzewnej stali o grubym dnie, które jest przystosowane także do użytku na kuchniach elektrycznych. Zestaw nazwany Tefal Classy Chef Zestaw naczyń 14 cz C778S154 C7786454 C7790654 C7790454 () zawiera wszystkie wymienione powyżej części, a poza tym poszerzony został o duży garnek z przykrywką oraz dwa rozmiary patelni. Tu także wszystkie naczynia są przystosowane do użytku na płytach indukcyjnych.

Seria Ingenio od paru lat znajduje zadowolonych klientów, zatem warto przyjrzeć się kompletowi Tefal ingenio zestaw garnków 9 cz. L5279572 lub znacznie większemu Tefal ingenio zestaw garnków 20 cz. L5279972. Pierwszy zestaw posiada patelnię o średnicy 24cm oraz dwa garnki, ze średnicą 18 i 24cm. Poza tym do dyspozycji są dwie przykrywki, z plastiku o średnicy 18 cm i wykonaną ze szkła o średnicy 24cm, a także komplet uchwytów i rączek do naczyń. Drugi komplet oferuje dużo bogatszy wybór, m.in. dodatkowe dwie przykrywki i patelnie oraz jeden garnek oraz kilka tarek, ochraniacz na palce, adapter na garnki i chochlę.

Tags: AGD, gotowanie, naczynia, garnki, Tefal