W jaki sposób technologia zmienia świat? Co ostatnimi czasy jest warte uwagi?

Posted on 09/10/2020 12:57pm

Rozwój technologii ma minusy oraz plusy, ale jakby tak pomyśleć, to więcej jest tego rodzaju dobrych stron. Po prostu każdy z nas korzysta z tego typu możliwości, gdyż pomagają w życiu, powodują, że życie jest wygodniejsze.
Podzespoły
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com


Co pewien czas pojawiają się najnowsze wynalazki, które bardzo szybko stają się powszechne. Właściwie jeszcze nie tak w odległych czasach telefon komórkowy to było odkrycie, a w dzisiejszych czasach większość ma smartfony.


kolorowe etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com


I tak to się prezentuje w dużej ilości sytuacji. Telefon komórkowy to było przecież coś na początku trudno dostępnego dla większości, jako zjawisko co pojawiało się wyłącznie w filmach. Aktualnie jesteśmy w stanie się śmiać z tego, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się “wielkie cegły”, co znaczy pierwsze, wielkich gabarytów, telefony komórkowe.


Tego typu przykład jest oczywisty dla wszystkich, ale w tym wpisie skupimy się na czymś naprawdę aktualnym, co też jeszcze parę lat temu pozostawało w sferze marzeń, a dzisiaj staje się realne dla coraz większej ilości ludzi. Tym czymś są faktycznie filmy z drona, jakie zrewolucjonizowały nagrywanie różnorodnych filmików, czy to w kwestii profesjonalnej czy w większym stopniu amatorskiej (zobacz na stronie).

Jeżeli masz ochotę wyszukać materiały na ten temat, to przejdź tam (www.drlaptop.pl/sklep/) i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

To sprawia, że nie musimy wynajmować ekipy z helikopterem, ponieważ bez kłopotu nakręcimy ujęcia z dużej wysokości.


Ale drony to nie wyłącznie wsparcie w tego rodzaju działaniach, bo przecież dzięki dronom polepsza się poszukiwanie zaginionych osób. Przy ich pomocy jesteśmy w stanie jak najbardziej wyszukać zaginione osoby.
Jesteśmy w stanie sprawdzać większy teren, tak więc to co kiedyś wymagało działania dużej ekipy, aktualnie możemy przeprowadzić za pomocą drona (poszukuj zaginione osoby). Jak widać taka technologia przynosi więcej dobrego niż negatywnego, nie ma tu żadnych zastrzeżeń.

Tags: lot, nagrywanie, drony