Usługi pozycjonowania - szansa dla Twojej firmy na zdobycie nowych klientów w Internecie

Posted on 06/05/2022 7:47am

Spółka Artefakt od 2005 roku funkcjonuje w branży marketingu internetowego, a od 2008 roku w efekcie połączenia z firmą Kombinet, dodatkowo budowaniem stron internetowych. W tym czasie firma zrealizowała wiele skutecznych kampanii promocyjnych serwisów internetowych i sklepów internetowych oraz przygotowała dużo sprawnych i ładnych stron internetowych.
Strona internetowa
Author: Chris Dlugosz
Source: http://www.flickr.com
Ludzie zatrudnieni w firmie to zespół ekspertów, którzy pozostają na bieżąco z nowościami z branży. Z powodu dużego doświadczenia potrafią oni dopasować narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla pozycji firmy. Duża kreatywność i profesjonalizm w pracy gwarantuje efektywne i opłacalne wyniki. Artefakt proponuje usługi pozycjonowania, ePR, promocji, doradztwa oraz tworzenia serwisów i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron www w Internecie zawiera takie operacje jak określenie słów kluczowych, analizę serwisu, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych oraz stopniowe podnoszenie popularności serwisu. Jest to propozycja dla firm pragnących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję na rynku. Szczegóły na ten temat można znaleźć tutaj: pozycjonowanie stron www
witryna www
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Działania promocyjne w Google Adwords przy wykorzystaniu reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google lub na wielu stronach współpracujących z Google. Takie rozwiązanie jest dobre do promocji przedmiotów nieczęsto wpisywanych w wyszukiwarce (np.

Czy omawiany post jest dla Ciebie cenny? Jeżeli tak, to bez wątpienia zaintryguje Cię także to wiarygodne źródło - traktuje o pokrewnej problematyce.

nowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to oferta wnikliwej analizy aktualnego stanu serwisu WWW, opracowania wytycznych optymalizacyjnych oraz diagnoza aktywności konkurencji w Internecie. Jest to dobry start dla firm, które nie maja pewności czy rozpocząć promocję swojej firmy w Internecie.
Dzięki współpracy specjalistów z dziedziny marketingu internetowego firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet powstała oferta projektowania i wdrażania serwisów internetowych całkowicie funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonana strona WWW to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę

Tags: Internet, Promocja, serwis, wyszukiwarka, Doradztwo