Tusze i zamienniki do drukarek

Posted on 27/07/2021 2:59pm

Decydując się na zakup firmowych tuszy musimy liczyć się z wyższa ceną. Chcąc uniknąć wysokich kosztów, wybrać powinniśmy popularne tusze zamienniki- niedrogie zamienne wersje pasujące do naszego modelu. Są one z zasady wyprodukowane przez mało znaną firmę i jakość wydruku może być trochę gorsza- jeżeli jednak drukować chcemy tylko mało ważne rzeczy warto decydować się na tanie tusze, a za pieniądze, które nam zostaną zaopatrzyć się w papier.

Drukarki sieciowe Konica Minolta
Author: Effective Public Relations
Source: Effective Public Relations
Oczywiście, tak samo jak w przypadku kupna oryginalnego produktu bardzo ważne jest podanie modelu drukarki, aby sprzedawca mógł bez problemu dobrać nam idealny zamiennik. Płynnych tuszy stosuje się w czasie użytku najpopularniejszych drukarek atramentowych.Drukarki laserowe
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Author: Samsung
Source: Samsung
Drukarki laserowe różnią się od atramentowych sposobem drukowania - tonery do drukarek laserowych zostawiają na papierze swoje cząsteczki. Drukarki laserowe charakteryzują się większą jakością drukowania aniżeli popularniejsze atramentówki - otrzymamy również z nich szybszy wydruk. Laserówki działają w podobny sposób jak ksera. (Wiele takich drukarek umieszcza na swoich wydrukach niewidoczne na pierwszy rzut oka numery seryjne drukarki a także datę wydruku.

Kliknij tu oraz zobacz przykłady (https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-lodowek/czesci-samsung/filtry-wody-do-lodowek-samsung,g633859.html), które też traktują o analizowanej problematyce. Znajdziesz tam dane, które na pewno pogłębią Twoją wiedzę na ten temat.

Działanie te ma na celu uniknięcie prób fałszowania banknotów, odzywają się jednak głosy, które twierdzą, że jest to kolejna próba identyfikowania i śledzenia osób i instytucji.

Tags: tusze, tonery