Niebanalne patenty na upominki dla panów, które znajdziemy w sieci

Posted on 26/04/2019 7:47am

Jeśli szukamy prezentu jednocześnie stylowego, jak i zarazem praktycznego, wybierzmy komplety akcesoriów. Ich atrakcyjny wybór znajdziemy w Internecie.


golarka
Author: Braun
Source: Braun
Zawsze pewnym pomysłem na prezent jest naturalnie maszynka do golenia. Urządzenia firmy Zelmer są dopasowane do golenia na mokro i sucho. Wyróżnia je także poczwórny układ tnący, który gwarantuje skórze skuteczniejsze golenie, ale tym samym delikatne dla subtelnego naskórka. Maszynki firmy Zelmer to koszt od ok.

Zainteresował Cię ten tekst? Wejdź zatem do następnego zagadnienia i czytaj pokrowiec Xiaomi Redmi 3 tak długo, jak zechcesz o ciekawiących Cię sprawach.

stu złotych. Możemy też wybrać kosmetyczne zestawy dla mężczyzn. W tym komplecie najczęściej znajdziemy żel pod prysznic i dezodorant w takiej samej linii zapachowej, albo emulsję do golenia oraz środek kojący podrażnienia już po. Zestawy dla mężczyzn często zapakowane są w stylowe opakowanie z kartonu, od razu nadają się zatem do wręczenia jako upominek. Znajdziemy je w popularnych perfumeriach i supermarketach - zelmer. Panom, którzy przywiązują istotną wagę do schludnego wyglądu, możemy też sprezentować zestawy do manicure i pedicure. Przeświadczenie że tylko paniom wypada poddawać się tego rodzaju zabiegom, już jakiś czas temu trafiło do lamusa. Panowie też dbają o zadbamy wygląd swoich rąk i stóp, a specjalistyczne zestawy do manicure i pedicure im to umożliwią. W takim komplecie znajdziemy m.in. podstawki na akcesoria i dłonie. Koszt zestawu to od ok. 120 zł. Miłośnicy najnowszych i funkcjonalnych rozwiązań na pewno ucieszą się, kiedy otrzymają zestawy głośnomówiące. Takie dłuższych tras autem, kiedy nie możemy równocześnie utrzymać w dłoni słuchawki i prowadzić. Zestawy głośnomówiące to tym samym nie jedynie innowacyjne urządzenie, ale również bardzo praktyczne. Jego cena to około 120 zł.


pudełko na prezent
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Dla każdego pana uda nam się nabyć ciekawy prezent online, bez znaczenia, czy przykłada wagę do wyglądu zewnętrznego, czy lubi praktyczne prezenty, albo czy jest wręcz miłośnikiem technologicznych nowości. Żeby upolować naprawdę dogodne promocje, wystarczy zajrzeć na popularne serwisy aukcyjne - więcej tutaj.

Tags: wygląd, prezent, online, nowości