Najlepsze drony dla fachowców marki DJI

Posted on 07/03/2019 8:04pm

Marka DJI znana jest z tego, że proponuje profesjonalne oraz ogromnie jakościowe drony, które pewno nadają się do wykorzystywania przez ekspertów. Bezsprzecznie nie przesadzimy jeśli powiemy, iż firma DJI jest obecnie jedną z najbardziej znanych oraz słynnych firm, jaka proponuje najlepsze drony na rynku.

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Jej oferta jest faktycznie nadzwyczaj obszerna, ponadto firma często wprowadza na rynek dużo nowości. Tym razem firma ukazała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Nowatorski phantom 3 został pokazany w dwóch odsłonach - srebrnej dji phantom 3 advanced i złotej Professional - w tym sklepie z akcesoriami do GoPro. Ich wartością jest to, iż w zestawieniu z innymi dronami potrafią one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, co więcej oprócz kamery zwierzchniej drony są również wyposażone w małe obiektywy, które znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na pewne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.

Pokrewną technologię jak ta zdołamy odnaleźć w starszym modelu drona firmy DJI, czyli w dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest też to, że pozostał do niego wbudowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co wcześniej było dodatkiem, jaki dosyć dużo kosztował - w odkrywczym modelu jest on wkomponowany na stałe. Do tego niewątpliwą nowością oraz oczywiście zaletą jest to, iż model ten umie sporo dłużej unosić się w powietrzu od swoich poprzedników.Wskazane jest jeszcze dodać, że wersja srebrna różni się od złotej nie jedynie kolorem, gdyż znaczącą różnicą jest tu model wbudowanej kamery. W wersji Professional odnajdziemy kamerę 4k, natomiast odmiana druga, czyli Advanced ma kamerę 1080p. To tylko niektóre nowości, które firma DJI wprowadziła w nowym modelu drona, na pewno jednak wolno stwierdzić, że nowy Phantom 3 przedstawia się naprawdę fenomenalnie - zarówno pod względem technicznym, jak również pod względem estetycznym.

Tags: kamery, model, drony