Kupuj tanio!

Posted on 22/07/2014 9:40am

Niewielu z nas robi zakupy - nawet niezbyt kosztowne, czy pod wpływem chwili – bez uprzedniej kontroli, ich ceny u konkurencji. W czasach internetu, oraz zakupów dokonywanych coraz częściej właśnie tą drogą, porównanie cen przed zakupem działanie jak najbardziej zrozumiałe.


Ceneo
Source: Ceneo
Umożliwiają nam to specjalnie powstałe porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która cieszy się największym powodzeniem wśród internautów z powodu najbardziej interesujących ofert.

Jak posługiwać się Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz automatyczne. Jeśli wiemy jakiego produktu szukamy, wystarczy, że podamy jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, widniejącej na górze strony. Tymczasem gdy dopiero rozglądamy się za artykułem (np. telewizorem), wejdźmy w właściwą właściwą zakładkę, a tam poznamy interesujące nas parametry techniczne urządzenia i przedział cenowy.

Aby być użytkownikiem Ceneo, nie musimy poświęcać czasu na rejestrację czy hasła. Wszystkie opcje są ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać wszystkie osoby odwiedzające stronę.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. W następstwie tego opracowano program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane na stronie są wiarygodne. Dzięki kontroli i weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie fałszywych opinii o sklepach.

Zakupy online
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej sklepów wybiera porównywarki cen w jako miejsce promowania nazwy firmy.

Od momentu gdy w sieci mogliśmy zauważyć poczynania porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy masowo podjęły korzystanie z ich usług. Dzięki temu klient ma sposobność aby szybko i łatwo wygenerować indywidualne zestawienie, zawierające ceny czy nazwy sklepów i wybrać najbardziej korzystną ofertę .

Jakie zalety posiadają porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, zwykle gwarancja wyższych obrotów, rozpoznawalność marki - co procentuje w przyszłości (klient nabiera zaufania i wraca) oraz mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Porównywarka cen? To się opłaca!