Kamera GoPro oraz dron DJI Phantom 4 - fantastyczne gadżety, które zmieniaja oblicze technologii

Posted on 28/01/2021 7:54am

Jesteś zagorzałym wielbicielem wszelkich nowości technicznych? Świat elektronicznych gadżetów nie ma dla Ciebie sekretów?

W takim razie dron DJI Phantom 4 z całą pewnością musi znaleźć się w Twojej kolekcji.
Zaparkowane samochody na parkingu
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Czemu warto w niego zainwestować? Powodów jest niemało. Prosta obsługa, najwyższa jakość nagrywanych materiałów, stabilne ujęcia, szereg nowych funkcji i usprawnień (na przykład unikanie barier albo śLEDzenie poruszających się obiektów). Wymieniać można bez przerwy. Wszystkie przytoczone wyżej argumenty dowodzą jednego – dron DJI Phantom 4 sprawi frajdę zarówno amatorom, którzy rozpoczynają swą przygodę z filmowaniem jak i bardziej doświadczonym użytkowników. Kolejny gadżet, jaki zasługuje na uwagę, mówiąc o nowinkach technologicznych to kamera GoPro.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji na prezentowany wątek, to śmiało przeczytaj to użyteczne źródło (http://rfid.zone/) - ono też będzie dla Ciebie wartościowe.

Filmy video nagrywane przy pomocy owego niepozornego Urządzenia wyznaczają zupełnie nową jakość obrazu. Warto zauważyć, że sprzęt mieści się w dłoni, dzięki czemu można go bez wysiłku, spakować do kieszeni i zabrać ze sobą na wkacje, żeby dokumentować wszystkie warte zapamiętania chwile. Ponadto, kamera GoPro jest nader wytrzymała. Nie straszne jej niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak na przykład: opady deszczu czy śniegu.

Doskonale sprawdza się, więc w ryzykownych sytuacjach i pozwala nagrać przyprawiające o gęsią skórkę filmiki.

Tags: LED, obsługa, Urządzenia