Jakie urządzenia są idealne do wykonywania zdjęć I nagrywania filmów sportowcom.

Posted on 15/08/2021 3:38pm

Każdy wielbiciel sportu pragnąłby mieć taki sprzęt jak GoPro Hero 2. Jest to jednak idealna kamera do nagrywania obiektów w ruchu. Podstawową zaletą tej kamery jest przede wszystkim niezwykle pomocny i funkcjonalny ekran LCD, który jest dotykowy. Czyni to, że obsługiwanie owej kamery jest niezwykle łatwe oraz wygodne. Pomimotego, iż ekran jest wbudowany sama kamera jest w pełni odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, jak również jest w stanie wytrzymać do czterdziestu m pod wodą.


Kamera sportowa
Author: Robert Scoble
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia kamera GoPro to znakomita zabawka do ludzi, którzy w stopniu dość zaawansowanym pragną nagrywać własne i innych wyczyny sportowe i nie tylko.

Jak sądzisz? Czy ten wątek jest ciekawy? Jeżeli tak, to odnośnie do publikowanego zagadnienia poznaj szczegóły (https://airconstruction.eu/wentylacja-siedlce/) tutaj.

Oprócz filmów kamera GoPro Hero 4 umie wykonywać również rewelacyjne zdjęcia. Ich ilość to nawet 30 na sekundę, a kolejnym atutem jest to, iż zdjęcia da się robić zdjęcie w trybie normalnym i Time Lapse. Dodatkowym atutem, jaki przekonuje klientów do zakupu GoPro Hero 4 to rewelacyjne jakościowo zdjęcia w ustawieniach nocnych, poprzez to, że kamera ma wsparcie trybów nocnych takimi dodatkami jak Night Lapse.

Bardzo interesującym dodatkiem do kręcenia sportowych klipów jest DJI Phantom. Najnowszy to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, poprzez który da się skuteczniej sterować. Ten dron to przede wszystkim znakomita sterowność, klarowna informacja o baterii, jak również możliwość uczenia się w symulatorze. Na pewno można powiedzieć, iż DJI Phantom to rewelacyjny dron, który jest wygodny i funkcjonuje w locie przez maksymalnie 20 minut.


kamera sportowa GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Warto dodatkowo napisać, że ten sprzęt staruje z pozycji pionowej. Nie da się ukryć także DJI ma rewelacyjny wygląd, przez co zwraca uwagę, a poza tym atutem jest zainstalowany autopilot z GPS (polecana witryna). Niezwykle istotne jest również to, iż wszystkie parametry lotu są doskonale ustawione przez fachowców.

Żeby dobrze móc nagrywania klipów ze sportami powinno się posiadać bardzo dobry sprzęt. Przy uprawianiu sportu niezwykle istotna jest przede wszystkim jakość, a zatem trzeba kupować najbardziej polecany sprzęt. Dzięki temu właśnie materiały będą rewelacyjne.

Tags: zdjęcie, sprzęt, jakość