Jakie kamery sportowe szczególnie rekomenduję?

Posted on 20/12/2022 7:49am

W ostatnim czasie kamerki sportowe są naprawdę popularne. Fajnie, bo przecież dzięki właśnie nim będziemy mieli okazję najzwyczajniej przyjemnie spędzać czas. Osobiście jestem właścicielem tego typu kamery - według mnie to świetny wynalazek. Uwielbiam co pewien okres czasu pójść na chociażby rower i ponagrywać nieco.

kamera gopro hero 4 silver
Author: Robert Scoble
Source: http://www.flickr.com
Takowa kamera powoduje, że robienie filmów na wszelkiego rodzaju wyjazdach jest dużo bardziej fajne. No dobra, to które z kamerek są według mnie godne większej uwagi? Tzn. nie twierdzę, iż jakoś jestem ogromnym znawcą, jednakże uważam, że mogę polecić coś porządnego.
Na początku pragnę polecić zwłaszcza kamerę sportową marki Sony. Według mnie sony action cam jest zapewne pod każdym względem doskonałą kamerą sportową. Zabrałem ją na wyjazd w góry - łażenie po wspaniałych górach z tą kamerą sprawiło, że posiadam w tym momencie śliczne filmy. Sama jakość filmu jest bez żadnego cienia wątpliwości fenomenalna, coś niezwykłego! Na dźwięk również nie mogę się uskarżać. Niby za bardzo tanio to zdecydowanie nie jest, lecz ciężko zakładać, że trafimy na bardziej wskazaną opcję. To znaczy kolejny produkt, który chcę trochę opisać także jest OK...

A mianowicie polecam także gopro hero 4 silver - bardzo mocne dziewięć na dziesięć. No co jak co, lecz moim zdaniem GoPro robi niesamowite kamery - kamery sportowe). Pewnie nie tylko ja osobiście jestem ich ogromnym fanem. Wiadoma sprawa: GoPro zwłaszcza mocno cenię za kapitalny design. Najzwyczajniej wygląd kamerki to coś majestatycznego. A poza tym, wszelkie kwestie czysto techniczne są bez zarzutów.

Aby uzyskać świeże dane na omawiane zagadnienie przenieś się tutaj (http://efematic.pl/produkty/basware-invoice-automation/), a na pewno nie poczujesz się zawiedziony Upewnij się, że tak jest!

Sony i GoPro to w sumie równy poziom.

Tags: Sony, kamera, design, sprzęt, nagrania