Jaki smartfon będzie dla mnie najlepszy?

Posted on 21/08/2021 3:41pm

Dzisiejszy smartfon to nie tylko dzwonienie jak też wykonywanie połączeń. Poprzez większą część dnia to główny punkt naszego życia. Maile, połączenia, portale społecznościowe, SMS-y – wszystko to absorbuje naszą uwagę.


Jednakże kluczem jest dobór właściwego urządzenia do naszych potrzeb. Na co należy zwracać uwagę?


Samsung Galaxy J5 pokrowiec
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com


Rozmiar ekranu. Aktualnie największą wziętością cieszą się wyświetlacze, o wymiarze do pięciu cali. Czemu? Funkcjonalność pracy na takim monitorze umożliwia obsługę całości za pomocą jednego palca. Oczywiście, pod uwagę bierzemy wielkość dłoni (zwłaszcza zasięg kciuka) i dopasowujemy ją do konkretnego modelu. Drugą materią będzie rozróżnienie smartfonów pod względem ich przeznaczenia. Absolutnie inną funkcję będzie spełniać smartfon określony do pracy, w stosunku do tego, który wybierzemy do rozrywki. Pierwszy wypadek zdeterminowany jest poprzez zakres wykonywanego zawodu. Pracownicy biurowi lubią większy rozmiar – na większym ekranie swobodniej przeglądać przeróżnego rodzaju pisma oraz digitalizacja procesów zarobkowe. Jeśli smartfon trafić ma w ręce osoby pracującej fizycznie, format wyświetlacza winien być możliwie niewielki – w najwyższym stopniu utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W tym wyjątkowym wypadku warto zastanowić się nad zakupem klasycznego urządzenia, wyposażonego w klawiaturę.




case Samsung Galaxy A5 2016
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com


Smartfon to nie tylko możność realizowania połączeń czy surfowania po internecie. Aktualnie każdy telefon dysponuje wbudowanym aparatem fotograficznym. Aby wybrać właściwy dla nas aparat, należy odpowiedzieć sobie na zapytanie: czy wolimy zdjęcia średniej jakości, jednak o dużej rozdzielczości, czy też zwracamy uwagę na jakość, przy zachowaniu umiarkowanych wielkości.


Najlepsze zdjęcia wykonamy telefonem case Samsung Galaxy A5 2016.


praca z nawet najlepszym smartfonem stanie się udręką, gdy nie weźmiemy pod uwagę pojemności baterii. Polecam Samsung Galaxy J5 pokrowiec którego dołączany jest niekiedy w komplecie.

Tags: aparat, dokumenty, praca, połączenia, typ