Drony firmy DJI, kontra drony GoPro - czyli, drony najbardziej wysokiej jakości wewnątrz Polsce.

Posted on 13/10/2021 7:33am

Masz w planach zakupić drona, ale nie masz pojęcia jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy Ci, tylko w dobry sposób przeczytaj nasz felieton!


Drony DJI to idealny wybór, kiedy zależy Ci na nowoczesnym designie oraz równocześnie jego prostą budową.


drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com
praca przy laptopie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Drony firmy DJI bywają idealne dla osób, który potrzebna jest ratunek z "góry" (opublikowany tutaj).

Jeżeli omawiana problematyka Cię żywo intryguje, to bez grymaszenia kliknij tutaj - to bardzo ważna propozycja, która również Cię zainteresuje.

Bardzo dużo modeli przedsiębiorstwa DJI posiada nowoczesne, bardzo wytrzymałe i pojemne zbiorniki, które pozwalają dla przykładu opryskać w prędkim czasie całe pole roślin. Każdy z modeli jest w posiadaniu pojedyncze parametry, dzięki którym każda osoba odnajdzie jakąś rzecz dla samego siebie. Ceny tych dronów wahają się między kilkoma tysiącami a nawet kwotą 40 000 złotówek. Przeróżnego rodzaju gadżety - w tym kamery warte nawet 60 000 złotówek - sprawiają, iż marka ta stała się towarem luksusowym, na którego nie każdą osobę stać.


Jeśli chodzi o markę GoPro, to każda osoba usłyszał o niej choć przelotem, nasze osoby jednak interesuje jeden dosadny model, a mianowicie dron GoPro Karma (poznaj na stronie). Model ten wszedł na giełdzie we wrześniu tego konkretnego (2016) roczku. Charakteryzuje się ta rzecz łatwością obsługi, startem właściwie z wszystkich typów terenu i miejsca, oraz wielozadaniowością, albowiem może schować się do każdego kuferka - nie zajmując wiele miejsca, i pozwalając w prosty metodę się przenosić razem z resztą urządzeń, który jest razem z nim zintegrowany.


Koniec z taszczeniem calutkiego osprzętu - wystarczy, iż spakujesz drona, zabierzesz ze sobą pilot (który ma wygląd przypominający malutką konsolę do gierek) oraz właściwie to wszystkie rzeczy!


Nie zastanawiaj się bardziej długo i zakup własnego drona już dziś!

Tags: wygląd, parametry, osoba