doskonałe zabezpieczenie do aparatu telefonicznego

Posted on 05/09/2019 7:32am

Przeźroczyste etui osłonowe na Samsung Galaxy S4 z dwiema ramkami osiągalnymi w odcieniu czerwonym i białym. Etui skutecznie zabezpieczy aparat telefoniczny przed uderzeniami i zadrapaniami. Niezwykle niesamowity design pozwoli na zrobienie idealnej mieszanki z telefonem. Etui zabezpiecza telefon ze każdych stron i zapewnia nieskrępowany dostęp do wszelkich przycisków i zadań telefonu.

etui dla Galaxy
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Ultra smukłe i ogromnie lekkie osłonowe etui do Samsunga Galaxy S3. Aura zabezpieczy telefon przed przypadkowym defektem w gustowny sposób - Pokrowce do samsung galaxy. Etui dopasowuje jakość chwytu telefonu, a samo założenie na aparat telefoniczny jest niesłychanie bezproblemowe i wygodne. Dostęp do każdych działań telefonu nie został ograniczony, a samo etui przylega doskonale do krawędzi smartfona. Dodatkowa folia ochronna pomoże chronić ekran przed przypadkowymi zadraśnięciami.Etui na Samsung Galaxy Ace Plus łączy w sobie minimalistyczne wzornictwo z ogromną swobodą używania telefonu na co dzień ( http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=34&device_model[0]=65[0]=34&device_model[0]=65). Sporządzone z odpornego materiału gwarantuje eksploatatorowi wygodny, także pewny chwyt. Etui na Samsung B7300 Omnia znamionuje się wysoką jakością skóry Nappa, świetnym dopasowaniem, także możnością przechowania w specjalnych kieszeniach wielu przydatnych drobiazgów.

Etui na Samsung Galaxy Beam z przejrzystą ochroną na tył obudowy, jaka dopuszcza uzyskać dodatkową sztywność i zapobiega rysowaniu się telefonu. Wyjątkowa budowa osłabia także ryzyko pęknięcia frontowej szyby wyświetlacza podczas upadku na ziemię.

Praktyczne etui do Samsung Galaxy Note 4. Odbezpieczenie w sposób poziomy daje bezproblemowy i szybki dostęp do środka portfela. Wnętrze etui zostało wykonane z miłego tworzywa, który również zabezpiecza smartfon. Świetne dostosowanie do telefonu, umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji i klawiszy telefonu.
Pokrowiec do Samsunga Galaxy S3 wyposażone zostało w specjalny okrąg dookoła aparatu, jaki zapobiega powstawaniu odblasków w trakcie robienia fotografii. Luksusowy wzór, wspólnie z cudownym kolorem wspólnie komponują etui, jakie z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń.

Tags: telefon, smartfon, pokrowiec