Co jest najważniejszą kwestią w czasie wybierania agencji e-commerce?

Posted on 27/07/2022 7:57am

Każdy biznesmen, który chce posiadać swój sklep online lub chociażby stronę firmową w internecie, zastanawia się, jaką agencję interaktywną dobrać.
WD My Passport AV
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Wikimedia Commons


Oraz oczywiście w jaki sposób to zrobić.


A odpowiedź wydaje się być bardzo łatwa: należy starannie sprawdzić portfolio. O ile naturalnie dana agencja e-commerce je ma. Jeśli nie, korzystniej jest wyszukać innej. Na bazie uprzednio wykonanych projektów możemy bowiem zaznajomić się tak ze stroną wizualną, czy funkcjonalną. Z tą sprawą związana jest inna kwestia: ile z takich realizacji działa do chwili obecnej oraz jakiego rodzaju przynosi ona rezultaty? Z innej jednak strony to w zasadzie jest już kwestia zamawiającego czy sklepu, gdyż wyniki finansowe mogą stanowić tajemnicę handlową. Ponadto czynności te mogłyby być przecież wykonane lata temu. W każdym przypadku jednak można by otrzymać odpowiedź na podstawowe pytanie: czy odpowiada nam styl graficzny reprezentowany przez daną firmę.


Inną ważną kwestia jest to, czy znaleziona przez nas agencja e-commerce posiada już jakieś doświadczenie w naszej gałęzi gospodarki. Istnieją bowiem takie agencje, które specjalizują się tylko w jednej konkretnej gałęzi. Najlepiej by było, jakby agencja miała już doświadczenie w przynajmniej jakiejkolwiek pokrewnej branży.

Obecnie oceń Skuteczne pozycjonowanie w Google ten tekst, który jest niesamowicie ciekawy. Zrób to właśnie teraz! Przekonasz się, że faktycznie należy to zrobić!

Równie istotne jest to, czy też agencja e-commerce realizowała już zlecenia o znacznym stopniu komplikacji. Świadczyć to może o stopniu zaawansowania funkcjonujących w niej programistów czy grafików.
Jeśli skala projektu albo stopień jego skomplikowania byłyby zbyt duże, to mogłoby to spowodować spadek jakości albo wydłużenie czasu wykonania zlecenia. A tego przecież żaden klient nie chce.

Tags: Internet, online, właściciel