Billboardy nie przyciągają twojej uwagi? Zdecyduj się na doskonałe rozwiązanie, którym jest ekran LED

Posted on 30/09/2021 7:30am

Zaobserwowałeś, iż billboardy nie zapewniają już oczekiwanych rezultatów? Ludziom opatrzyły się plakaty, które można spotkać właściwie co krok. Najgorsze są te częściowo poodklejane, które wiszą przez parę tygodni i nikt się tym nie zajmuje, przez co kompletnie nie mamy ochoty skorzystać z usług czy zakupić produkty konkretnej firmy. W takim wypadku dobrze jest zdecydować się na ekran led, który stanowi doskonałą opcję.


duży ekran LED
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Ich najistotniejszym plusem w odróżnieniu od billboardów jest możliwość wyświetlania animacji. Nie musi to być tylko statyczny obraz, a treści połączone z animacją, jakie dużo lepiej przyciągają spojrzenia oraz przyczyniają się do większego zainteresowania klientów. Zwłaszcza, gdy zatrzymali się na światłach i czekają, aż będą mogli jechać – wtedy mają chwilę czasu, by rozejrzeć się dokoła oraz trafić na reklamy, które wzbudzą ich ciekawość (warto zobaczyć).

Jeżeli reklama (producent kasetonów) będzie dobrze zaprojektowana, być może będą mieć ochotę, aby sprawdzić więcej informacji w jej temacie.

Jeżeli jesteś zdania, że rozpatrywana tu tematyka jest interesująca, zobacz oprócz tego więcej szczegółów w serwisie (http://www.trias.pl/hotele-restauracje/), który także publikuje podobne materiały.

Lecz ekrany LED nie są umiejscowione wyłącznie przy drogach. Można ją spotkać również w innych miejscach - np. na targach lub imprezach masowych, kiedy pomiędzy występami też mogą być pokazywane reklamy.

Co więcej ekran LED działa bez względu na pogodę. Niezależnie od tego czy za oknem świeci słońce, czy pada deszcz, sprzęty te doskonale spełniają swoje funkcje. Są wytrzymałe na nieprzychylne warunki pogodowe, jednakże można je dodatkowo zabezpieczyć. Ekrany zwykle wyświetlają reklamy przez kilkanaście godzin na dzień – od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Jakość obrazów na nich emitowanych jest niezwykle wysoka, co jest bezapelacyjnym i następnym atutem tego rozwiązania.


informacyjne ekrany LED
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Co istotne, firmy trudniące się wynajmem powierzchni na ekranach LED-owych często proponują również sposobność zrobienia projektu reklamy, jak . To znakomita oferta, ponieważ klienci mogą liczyć dzięki temu na sprzyjające propozycje cenowe. Najlepiej jest wynajmować ekrany, które znajdują się przy ruchliwych ulicach albo są umiejscowione w centrum miasta, ponieważ najwięcej osób może je tam dostrzec.
Jeśli już orientujesz się, dlaczego warto jest wybrać powyższe rozwiązanie, musisz znaleźć właściwą firmę oraz cieszyć się rezultatami, jakie bez wątpienia pojawią się w krótkim czasie.

Tags: obraz, reklama, rozwiązanie